Choď na obsah Choď na menu
 


Deň rodiny – Family Day – Bratislava 16. mája

16. 4. 2009

Podrobné informácie o programe a cieľoch podujatia sú na stránke www.familyday.sk. Podrobné a oficiálne informácie o veľmi výhodnej zľave pre cestovanie po železnici do Bratislavy k tomuto dňu nám poskytla Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., www.slovakrail.sk:

 

Pre navstevnikov podujatia bude poskytnuta spiatocna cesta za cenu jednosmernej, t.j. pre dospelych 50% zlava z cestovneho, resp. pre deti do 15 rokov 75% zlava z cestovneho.

Tarifa a prepravne podmienky

Zlavnene cestovne sa prizna z ktorejkolvek stanice na tratiach ZSR, TEZ, OZ a TREZ do ktorejkolvek stanice v ramci Bratislavy. Cestujuci si zakupi jednosmerny cestovny  listok, ktory sa na cestu spat uzna len po oznaceni peciatkou organizatora - Forum krestanskych institucií.*

Datum zaciatku platnosti jednosmerneho cestovneho listka na cestu do Bratislavy je najskor 15. 5. 2009, peciatkou organizatora oznaceny jednosmerny cestovny listok bude na cestu spat platit do 17. 5.2009 do 24.00 hodiny.

Zlavnene cestovne sa prizna len v ramci vnutrostatnej prepravy v 1. alebo 2. voznovej triede a cestujuci si k zakupenemu cestovnemu listku moze zakupit miestenku, lozkovy/lezadlovy listok na cestu do aj z Bratislavy, pri pouziti povinne miestenkového IC vlaku je cestujúci povinny si zakupit okrem cestovneho listka aj miestenku podla kalendara silnych a slabych dni.

Peciatkou organizatora oznaceny jednosmerny cestovny listok je mozne na cestu spat pouzit len v tej kategorii vlaku a v tej voznovej triede, na ktoru bol zakupeny na cestu tam, pripadne na nizsiu kategoriu vlaku, resp. nizsiu voznovu triedu.

Ak cestujuci pri ceste spat predlozi cestovny listok, ktory nebude potvrdeny organizatorom, cestujuci sa povazuje v zmysle PP ZSSK za cestujuceho bez platneho cestovneho listka.

Nahrada za ciastocne vyuzite cestovne listky pri ceste spat sa neposkytuje.

V pripade dalsich otazok je mozne kontaktovat sa na adrese info@slovakrail.sk alebo na nasej zakaznickej linke 18 188 (zo zahranicia +421 18 188), ktora ma nepretrzitu prevadzku.

 

Informáciu poskytla Železničná spoločnosť Slovensko, a.s., Kontaktné centrum, Mikulas Luscak

 

*Lístky sa budú pečiatkovať na viacerých miestach Námestia SNP, ako aj v Evanjelizačnom dome Quo Vadis na priľahlom Hurbanovom námestí. Presné miesta a čas Fórum kresťanských inštitúcií upresní včas.

 

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Finanční podpora mezi jednotlivci

(kodymova, 27. 9. 2019 19:17)

Nabídka půjček mezi soukromými osobami
Potřebujete financování svého domu, svého podnikání, nákupu automobilu, nákupu motocyklu, vytvoření vlastního podnikání, vlastních potřeb, 5 000 až 5 000 000 pochybností nominální úroková sazba 2%, nezávisle na výšce. Uveďte prosím ve své žádosti o půjčku přesnou částku a datum, které si přejete.
E-mail: kodymova.luck@seznam.cz

Ponúkame rýchle a vážne úveru.

(Balazova, 13. 7. 2017 12:22)

Ponúkame rýchle a vážne úveru.
Sme súkromné ​​finančné veritelia. Potrebujete úver? Potrebujete finančnú pomoc?
Potrebujete pôžičku platiť svoje účty, alebo kúpiť dom?
Dalo by sa máte podnikania svoj vlastný?
Naliehala na už teraz, naše pôžičky sú dostupné a cenovo dostupné úrokovej sadzby vo výške 2%. Zúčastnené osoby by mali komunikovať s nami prostredníctvom e-mailu informácie: balazova1hlavenkova@gmail.com

balazova1hlavenkova@gmail.com

Pomoc pri požičiavaní peňazí medzi vážne súkromné.

(Balazova, 13. 7. 2017 12:21)

Pomoc pri požičiavaní peňazí medzi vážne súkromné.
Dobré ráno,
Hľadáte pôžičku podporiť obe vaše aktivity, a to ako pre realizáciu projektu, a to ako comperarvi bytu, ale bohužiaľ banka žiada ich, aby podmienky, za ktoré sa neschopný. Viac starostí, poskytujú úvery v rozmedzí od 1 000 euro na desať miliónov eur na každú osobu, ktorá je schopná rešpektovať môj stav a ročná úroková sadzba je 2%. Či už budete potrebovať naliehavú hotovosti z iných dôvodov. Prosím, kontaktujte ma pre viac informácií.
smalt: balazova1hlavenkova@gmail.com

balazova1hlavenkova@gmail.com

Ponúkame ľuďom s finančnými ťažkosťami.

(Balazova, 13. 7. 2017 12:20)


Ponúkame ľuďom s finančnými ťažkosťami.
Potrebujete úver pre stavebníctvo, realitný projekt, vytvorenie vašej spoločnosti, sledovať svoje osobné záležitosť, ktorý chcete dosiahnuť. Vy, ktorí sú v ťažkostiach, vy, ktorí mali plány nevenujú, vy, ktorí mali rôzne problémy. Sú uložené má pomoc. Musíte byť schopní splácať a dodržiavať podmienky.
To umožní, aby život jednoduchší.
podmienky:
- prechod od 1000 Euro má 50,000,000 Euro
- Hodnotenie: 2%
- Trvanie 1 ha maximálne 25 rokov
Prosím, kontaktujte pre bližšie informácie.
E-mail .....: balazova1hlavenkova@gmail.com

balazova1hlavenkova@gmail.com